Apie mus | Paslaugos | Mūsų darbai | Įkainiai | Kontaktai
Kontaktai:

Tel. +37060259381
El. paštas: info@carpenter.lt
Skype: carpenter.lt

Rekomenduojame šiuos specialistus:

Vardas Miestas Specialybė Telefono nr. El. paštas URL Informacija
Algimantas Vilnius stalius, dailidė, mūrininkas, suvirintojas +37062502121 algimantas@carpenter.lt    
Aleksandras Vilnius suvirintojas +37067095306 aleksandras@carpenter.lt ../suvirintojas ../siuvimo_masinos siuvimo mašinų remontas
Anatolijus Vilnius apdailininkas +37068673353 anatolijus@carpenter.lt   glaistymas, dažymas
Antanas Vilnius stogdengys, apdailininkas +37067002886 antanas@carpenter.lt   karkasiniai stogai, vidaus apdaila
Eugenijus Vilnius stalius, apdailininkas +37067811395 eugenijus@carpenter.lt    
Gražvydas Raseiniai stalius, baldžius, dailidė +37067361707 grazvydas@carpenter.lt    
Jovaldas Vilnius apdailininkas +37060749119 jovaldas@carpenter.lt    
Marijus Vilnius stalius, dailidė +37068611201 marijus@carpenter.lt    
Mindaugas Vilnius stalius +37061150746 mindaugas@carpenter.lt mp.tik.lt  
Robertas Telšiai stalius, apdailininkas +37060124677 robertas@carpenter.lt www.carpenter.lt/robertas  
Robertas Vilnius stalius +37060680084   www.duru.psl.lt durų montavimas, smulkūs staliaus darbai
Romanas Vilnius santechnikas, suvirintojas +37067375614 romanas@carpenter.lt    
Saulius Vilnius stalius, drožėjas, dailidė +37068537880 saulius@carpenter.lt   tik darbas užsienyje
Tomas Vilnius stalius, vidaus apdailininkas +37068710664 tomas@carpenter.lt    

Daugiau kontaktų »
Nauji kontaktai »


© 2008-2018 www.carpenter.lt